امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

(1403 ارديبهشت 30، 17:53)يا ماه بني هاشم نوشته است:
(1403 ارديبهشت 28، 11:22)arman.tgr نوشته است: سلام فکر نمیکنم 3 ونیم باشه، یه اندیکاتور سشن رو تریدینگ ویو بندازید نشون میده 
اسلیپیج همون اسپرد هست منظورت؟ آره معمولا موقع اخبار اسپرد واید میشه، سعی میکنم به روش استاپ گذاریت برمیگرده معمولا اونقدری نیستش که استاپ بزنه مگر اینکه دیگه خیلی پرایسی باشه استاپ یا تحلیل اشتباه باشه.
اگرم خوردم به قول شما باید اهمیت بدیم اون موقه ها نباشیم.
اخبار از این نظر مهم نیست  که تحلیل براساس داده ها ندارم دلیل اصلیشم اینه که بلد نیستم 1    منکر واید شدن اسپرد نیستم.

درود مجدد اسپرد به جفت ارز و نوع حسابت برمیگرده، اگه استاندارد باشه بیشتره ، حساب ای سی ان کمتره تو آلپاری، و تو اوردر گذاری باید دقت کنی به اندازه اسپرد شیفت بدی تا یوقت نیاد از روت رد شه و سوارت نکنه 1      یا بدتر بیاد و تارگت ببینه و کلوز نکنه (بارها اتفاق افتاده برام وقیمت برگشته از همون جا 22
کندل سازی و از این نخاله گری ها تو همه بروکر هاهست 
باقیشو بالاتر گفتم، بعضی خبرها آره به قول شما بهتره نباشیم تو مارکت ، نه فقط واید شدن اسپرد داریم که بازار با گپ رد میشه و کلوز نمیشه معامله..

چه ورزشی میکنید معمولا چون منم تو خونه انجام میدم،  با وزنه دیگه؟ یا بشین پاشویی شنا سوئدی، اسکاتی چیزی.. 
 من تو فکر اینم یک جفت دمبل 20 بگیرم اگه ریا نباشه قبلیا سبک شدن 4chsmu1  317

[تصویر:  3.30_69xv.png]

15:30 شروع میشه. ساعت 16 هم معمولا فوران حجم معاملات رو داریم.

قبل عید 16:30 بود.

لینکش

اسلیپیج یعنی لغزش قیمت...و راس ساعت 16 معمولا حد ضرر عمل نمیکنه تو خیلی از بروکر ها

سلام بله مثل اینکه حق با شماست من از سایت https://forex.timezoneconverter.com می دیدم، و الان متوجه شدم ساعت خودش جلو هست 4chsmu1 ممنون
علت اینکه حدضرر فعال نمیشه بخاطر گپ هایی است که اتفاق میفته و قیمت عدد مارو نمی بینه که کلوز کنه.. 
یه موقهایی هست که نرسیده به استاپ، معامله کلوز میشه که اون بخاطر افزایش اختلاف بین قیمت خرید و فروش هست
معمولا اول هفته ها این اتفاق رایجه و تایم خبر ..

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان